Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 3. 9. do 10. 9. 2023

v Zahnašovicích od 3. 9. do 10. 9. 2023

Za živé a zemřelé farníky a dobrodince farnosti

Za živou a + rodinu Gajovu a Zavřelovu

svátek Narození Panny Marie

Za + rodinu Páníkovu, syna Vladimíra, + rodinu Cholastovu a syna Stanislava

·           Ve čtvrtek od 16 hod. bude adorace NSO a příležitost ke svátosti smíření.

·           Rozvrh hodin náboženství je zveřejněn na webových stránkách farnosti a může být ještě dle potřeby upraven. Vyučovat náboženství začneme od 18. září v domě U sv. Martina. Prosíme, přihlašujte děti do první třídy. S ostatními dětmi se počítá automaticky. V případě, že už si nepřejete, aby vaše dítě do náboženství chodilo, prosíme o písemné odhlášení.

·           Pokud se chce někdo z dospělých připravit ke svátostem smíření a eucharistie nebo křtu, prosím, domluvte se s knězem.

·           Od září bude opět v provozu farní knihovna v domě U sv. Martina v Holešově každou středu a pátek od 15 do 17 hod. Nebojte se přijít a půjčit si zajímavou knížku.

·           Od září budou opět mše svaté ve všední den ve farním kostele. Nedělní večerní zůstávají do konce září v kostele sv. Anny.