Pořad bohoslužeb v Holešově od 13. 10. do 20. 10. 2024

v Holešově od 13. 10. do 20. 10. 2024

Za nemocnou osobu s prosbou o uzdravení

Za + rodiče

Za + Vladimíra Kašpárka

Za + Rostislava a Jiřinu Šarmanovy, sourozence, živou rodinu a duše v očistci

památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve

Za + Janu Mikuláškovou a + rodiče Tomaňovy a Mikuláškovy

Za + manžela a syna Antonína – kněze salesiána a duše v očistci

památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka

Za uzdravení manžela

svátek sv. Lukáše, evangelisty

Za + Lea Bankela, živou a + rodinu a duše v očistci

Za živou a + rodinu Krajčovu

Na poděkování za dar života s prosbou o požehnání pro rodinu a přátele

Za živou a + rodinu Duchyňovu a Beňovu

Za živé a + občany z Jankovic

Za + rodiče Marii a Jaromíra Filipíkovy, Pavla Syřenu, živou a + rodinu a duše v očistci

Na poděkování za dar života Josefa Kotase s prosbou o zdraví a Boží požehnání

·      Dnes je sbírka na opravy ve farnosti. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!

·      V pondělí (zítra) zveme seniory ke společnému setkání do domu U sv. Martina v 15.30 hod. Navštíví nás a svým slovem povzbudí otec Miroslav Jáně.

·      V sobotu přijmou svátost manželství v kostele sv. Vavřince v Žeranovicích Jakub Janál z Žeranovic a Nikola Zakopalová z Holešova.

·      V sobotu pořádá Farní oddíl turistiky a rekreace výšlap na Javorník. Sraz turistů bude v 7.30 hod. na nádraží v Holešově, plánovaný návrat je ve večerních hodinách. V případě zájmu můžete kontaktovat Jiřího Janalíka. Další podrobnosti najdete na plakátku.

·      Příští neděli se budeme modlit za misie. Můžete se ještě zapojit do misijního jarmarku, kdy něco vyrobíte, případně upečete něco dobrého. Trvanlivé výrobky můžete nosit v týdnu na faru. Koláče a cukroví bude vybírat „misijní tým“ v sobotu od 16 hod. na faře. V neděli si pak můžete tyto výrobky zakoupit v průjezdu fary a tím podpořit misie.

·      V pátek 25. října od 19 hod. vás zveme do farní knihovny na první díl cyklu „Kulturní večery ve farní knihovně“. Tentokrát bude naším hostem písničkář Petr Lutka. Bude vyprávět o své tvorbě i o působení ve sdružení Šafrán v 70. létech a zahraje své písně.

·      Ministranti mají přespání U sv. Martina o podzimních prázdninách v pondělí 28.10. Sraz je už na večerní mši v neděli.