Pořad bohoslužeb v Holešově od 28. 3. do 4. 4. 2021

Za + Josefa Páleníčka, švagra a duše v očistci

Za Ludmilu Sedlaříkovou z Bořenovic, živou a + rodinu

Za + Marii a Josefa Pospíšilovy ze Žop, živou rodinu a duše v očistci

Za + rodiče, sestru a švagra

Za + rodiče Elišku a Otakara Chodníčkovy, živou rodinu a duše v očistci

Za Josefa Kováře, živou a + rodinu a duše v očistci

Zelený čtvrtek

Za + Hedviku Rektoříkovou, manžela a živou rodinu

Velký pátek

OBŘADY VELKÉHO PÁTKU (+ cesta ve 14.30 hod.)

Bílá sobota

Za nově pokřtěnou a její rodinu

ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ

Za živé a + občany a mládež z Přílep, padlé vojíny z obou světových válek a duše v očistci

Za + Miloslava Hyánka a + manželku

Za živou a + rodinu Marušákovu, Juřenčákovu a + Annu Zimčíkovou

Za dvoje + rodiče s prosbou o uzdravení

·          Svaté přijímání můžete přijmout každou neděli po mši svaté v 9.30 hod. do 11 hod. Mimořádně také na Zelený čtvrtek po skončení mše svaté do 19.30 hod. a na Velký pátek od 16 do 19 hod.

·          Dnes v 15 hod. bude pobožnost křížové cesty.

·          Zpovídat budeme ještě do středy půl hodiny přede mší svatou.

·          Stále platí, že bohoslužeb se může účastnit 10 % obsazenosti míst k sezení, tj. v našem kostele 30 osob. Ti, kdo se účastní velikonočních obřadů, užívají k ochraně nosu a úst respirátor, dodržují rozestupy a dezinfikují si ruce při vstupu do kostela. Bohoslužby je možné sledovat online na naší webové kameře nebo prostřednictvím sdělovacích prostředků.

·          Pokud máte doma papírovou pokladničku k postní almužně, přineste ji prosím do příští neděle do kostela nebo do farní kanceláře.

·          Na Velký pátek začne ve 14.30 hod. pobožnost křížové cesty s 1. částí novény k Božímu milosrdenství.

·          Od Velkého pátku se budeme každý den v 15 hod. modlit novénu k Božímu milosrdenství.

·          Po celý den na Velký pátek a Bílou sobotu bude v Černé kapli otevřen „Boží hrob“ k soukromé modlitbě. Prosím, i zde dodržujte rozestupy a střídejte se tak, aby zde nebylo více osob najednou.