Pořad bohoslužeb v Holešově od 4. 10. do 11. 10. 2020

památka Panny Marie Růžencové

Za + Josefa Fridricha, rodiče Fridrichovy, Chlápkovy, živou a + rodinu

Za Jindřicha a Vojtěšku Daňkovy, syna Josefa, živou a + rodinu

Za dar zdraví, Boží požehnání a dary Ducha Svatého pro otce Františka Cincialu k jeho životnímu jubileu

Za mezilidské vztahy v rodinách

Za rodiče Ludmilu a Josefa Páleníčkovy, jejich dcery Ludmilu a Marii a duše v očistci

Za + rodiče Františku a Karla Faldíkovy a + sestru Marii Michalíkovou

Za + manžela Vladimíra Kašpárka, dvoje rodiče živou a + rodinu

Za + manžela, dceru, sestru, živou a + rodinu Procházkovu

·           Dnes v 15 hod. se bude před farním kostelem konat svatofrantišské žehnání zvířat.

·           V sobotu si udělí svátost manželství v kostele v Holešově Lukáš Smékal z Holešova a Petra Křížková z Holešova. V kostele sv. Kateřiny v Prusinovicích příští sobotu uzavřou církevní sňatek Štefan Murčo z Holešova a Pavlína Rybářová z Holešova.

·           Příští neděli si připomeneme 400. výročí mučednické smrti našeho faráře sv. Jana Sarkandra. Z účasti na mši svaté v 9.30 se ze zdravotních důvodů omluvil apoštolský nuncius Mons. Charles Daniel Balvo. Po mši svaté v 11.30 hod. bude na náměstí sv. Anny požehnán nový památník smíření.

·           Příští neděli v 15 hod. ve farním kostele zahrají naši farníci divadelní hru o sv. Janu Sarkanderovi, v hlavní roli P. Jan Faltýnek. Všechny vás srdečně zveme!

·           Členové pastorační a ekonomické rady mají vzadu za lavicemi nové číslo časopisu Oldin.

·           Začal říjen – měsíc modlitby svatého růžence. Modlete se ve svých rodinách růženec za nová duchovní povolání.

·           Protože se v letošním roce o Velikonocích nekonala velkopáteční sbírka na Boží hrob, můžete na tento účel přispívat do kasičky na stolečku u desinfekce.

·           Od pondělí 5. 10. není zakázaná účast na bohoslužbách, pouze se omezuje na místa k sezení, maximální počet je 100 věřících. Do tohoto počtu nepatří kněží a jeho pomocníci. V průběhu bohoslužeb se od pondělí nebude zpívat.

·           Vyučování náboženství je řádnou výukou, nikoli volnočasovou aktivitou, proto bude probíhat v běžném čase v domě U sv. Martina