Pořad bohoslužeb v Rymicích od 22. 9. do 29. 9. 2024

v Rymicích od 22. 9. do 29. 9. 2024

Za Antonína Sivka, sestry a živou rodinu

památka sv. Pia z Pietrelciny, kněze

Na poděkování za dar života s prosbou o Boží požehnání a dar zdraví

památka sv. Vincence z Paula, kněze

slavnost sv. Václava, mučedníka

Za Františku Cápíkovou, rodiče a sestry

·      Dnes je sbírka na Ukrajinu.

·      V pátek bude mše sv. ve farním kostele v Holešově mimořádně v 17 hod. Po ní bude následovat svatováclavský koncert komorního orchestru, na který vás také zveme.

·      Příští neděli bude sbírka na postižené povodní.

·      Vždy je otevřená nabídka připravit se na svátosti v dospělosti. Pokud někdo nebyl pokřtěn, nebyl u sv. přijímání nebo biřmování v době, kdy se obvykle chodí, a chtěl by tyto svátosti přijmout, je to možné. Kontaktujte o. Stanislava.

·      Také maminkám je nabídnuto jednorázové setkání. Můžeme hledat společně, co pro děti ve farnosti nabízet (např. jak dál s bohoslužbami pro děti; co vše během liturgického roku mohou děti prožívat v kostele či na faře…) Můžete přijít ve čtvrtek v 17 hodin na faru.

·      Nové knihy ve farní knihovně: Jáchymovští andělé (svědectví a básně o bl. Jankovi Havlíkovi), Jiří Barhoň – Myšlenky bezvýznamných lidí (poučné příběhy s humorem). V knihovně bude i kávovar.