Pořad bohoslužeb v Holešově od 24. 3. do 31. 3. 2024

Za + manžela, dvoje rodiče, Boží požehnání pro živou rodinu

Za + Josefa a Marii Pospíšilovy ze Žop, živou rodinu a duše v očistci

Za + rodiče Elišku a Otakara Chodníčkovy, živou rodinu a duše v očistci

Na poděkování za dar života s prosbou o Boží požehnání a ochranu Panny Marie do další let i pro celou rodinu

Za + Adolfínu Staňkovou a živou rodinu

Za Ludmilu Sedlaříkovou z Bořenovic a za živou a + rodinu

Zelený čtvrtek

Za + bratra a živou rodinu

Velký pátek

OBŘADY VELKÉHO PÁTKU

Bílá sobota

Za živé a zemřelé farníky z Holešova, Rymic a Třebětic

slavnost Zmrtvýchvstání Páně

Za živé a + občany a mládež z Přílep, padlé vojíny z obou světových válek a duše v očistci

Na poděkování za přijatá dobrodiní s prosbou o Boží pomoc, požehnání a dary Ducha Svatého v rodinách dětí

Za + Miloslava Hyánka, + manželku a duše v očistci

Za + manžela, bratra a rodiče z obou stran

·      Při sbírce na opravy ve farnosti jsme minulou neděli vybrali 28.061 Kč. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!

·      Dnes odpoledne Vás zveme na koncert chrámového sboru a komorního orchestru. Koncert začne v 15.30 hod. a zazní Salieriho Requiem.

·      V úterý odpoledne od 15 hod. bude jarní úklid kostela a Černé kaple. Prosíme muže a ženy o pomoc s úklidem. Každá ruka bude dobrá!

·      V pátek začneme ve 14.30 pobožností křížové cesty a novenou k Božímu milosrdenství. Následovat budou obřady Velkého pátku.

·      Z pátku na sobotu bude celonoční adorace u Božího hrobu. Prosím, zapisujte se na adorační službu.

·      Od pátku každý den v 15 hod. se budeme modlit novenu k Božímu milosrdenství.

·      V sobotu v 10 hod. bude připravena adorace u Božího hrobu pro děti.

·      V neděli budeme žehnat pokrmy. Při mši sv. v 9.30 hod. požehnáme velikonočního berana, kterého pak můžete ochutnat po mši sv.

·      Příští neděli bude sbírka na služné duchovních.

·      Za týden se ze soboty na neděli mění čas, posuňte si hodinky o hodinu dopředu.

·      Členové Eucharistické hodiny mají v sakristii k vyzvednutí modlitební brožurku.

·      V sobotu 6. dubna od 19 hod. se bude v našem farním kostele konat modlitba s mladými za mladé.

·      Mládež pořádá o prázdninách letní tábor, na který se už můžete začít přihlašovat. Podrobnosti najdete na plakátku v předsíni kostela.