Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 5. 9. do 12. 9. 2021

v Zahnašovicích od 5. 9. do 12. 9. 2021

svátek Narození Panny Marie

Na poděkování za přijatá dobrodiní s prosbou o Boží požehnání

Za + rodinu Páníkovu, syna Vladimíra a + rodinu Cholastovu a syna Stanislava

·          Ve středu v 15.30 hod. zveme všechny seniory (důchodce či dříve narozené) na společné setkání v domě U sv. Martina v Holešově. Přidejte se k nám ke společné modlitbě a duchovnímu zamyšlení!

·          Ve středu od 19 hod. se sejdou na faře v Holešově animátoři holešovského děkanátu. Zveme všechny mladé, kteří by chtěli spolupracovat při aktivitách s mládeží.

·          Ve čtvrtek od 18 do 19 hod. bude ve farním kostele v Holešově příležitost k adoraci NSO.

·          Pokud má někdo z dospělých zájem připravit se k přijetí křtu, ať se prosím přihlásí co nejdříve na faře.

·          Rozvrh hodin náboženství visí na nástěnkách a také na webových stránkách farnosti. Vyučování začne až od pondělí 20. září v domě U sv. Martina.