Pořad bohoslužeb v Holešově od 8. 5. do 15. 5. 2022

POUŤ KE SV. JANU SARKANDEROVI

Za + rodiče Josefa a Františku Barotkovy a živou rodinu

Za děti, mládež a živé a + občany z Jankovic

Na poděkování za vyslyšení proseb a daru milosti

Na poděkování za 70 let života s prosbou o Boží ochranu a požehnání pro celou rodinu

Za + manžele Zuzanu a Františka Bartoškovy

Za živé a + zaměstnance a klienty Charity

Za živou a + rodinu Kučerovu a Janošovu

památka Panny Marie Fatimské

Za + rodiče Paštěkovy a duše v očistci

Za + Jindřicha Tomaňu a rodinu

svátek sv. Matěje, apoštola

Za + rodinu Havlovu a Bubílkovu s prosbou o ochranu Boží a Panny Marie pro živou rodinu

MARTINICE – Za živé a + občany z Martinic

5. neděle velikonoční

Za + Jindřicha Kučeru a živou rodinu

Za + Jaroslava Kuželu, živou a + rodinu Kuželovu a Vybíralovu

Za Boží požehnání pro město Holešov a pro partnerská města.

Za + rodinu Marušákovu, Juřenčákovu, Annu Zimčíkovou a živou rodinu

Za Žofii a Miloslava Fuksovy, dva syny a živou rodinu

·         Dnes je sbírka na křesťanská média (TV Noe a rádio Proglas). Všem dárcům Pán Bůh zaplať!

·         Dnes odpoledne v 15 hod. vás zveme do kostela sv. Anny na koncert žesťového sextetu filharmonie Bohuslava Martinů Zlín. Koncertu bude předcházet sváteční slovo P. Petra Piťhy a po koncertu bude autogramiáda jeho publikací, které si můžete zakoupit už po mši sv. v průjezdu fary.

·         Ve středu se koná Den charity Holešov. Mše svatá bude sloužena v 16 hod. Po mši svaté vás zveme na koncert sboru AVE z Arcibiskupského gymnázia z Kroměříže. Májová pobožnost ve středu nebude.

·         V pátek navštívíme nemocné.

·         Zveme všechny mladé na společnou mši svatou v Žeranovicích v pátek v 17.10 hod. Po mši svaté bude následovat večer chval.

·         14. květná jste zvaní na 6. sarkandrovskou pouť na Svatý Hostýn. Po mši svaté v sobotu bude požehnání poutníkům. Pouť ukončíme v 15.00 hod. mši sv. na Svatém Hostýně. Podrobnější informace najdete na plakátku ve vitríně v předsíni kostela.

·         V sobotu se budou konat hody v Martinicích. Mše svatá tam začne v 15 hod. u zvonice.

·         za týden v neděli bude sbírka na opravy ve farnosti.

·         Centrum pro rodinu zve děti od 4 do 10 let na týden letních aktivit s názvem „Dobrodružství v holešovském zámku a podzámčí“ v týdnu od 25. do 29. července. Bližší podrobnosti jsou na plakátku.