Pořad bohoslužeb v Rymicích od 4. 10. do 11. 10. 2020

památka Panny Marie Růžencové

Za rodinu Fuksovu, + rodiče a Boží ochranu

Za + rodiče Janalíkovy, duše v očistci a živou rodinu

·           Dnes v 15 hod. se bude před farním kostelem v Holešově konat svatofrantišské žehnání zvířat.

·           V pondělí navštívíme nemocné v Rymicích a v Količíně.

·           Ve středu od 16 hod. bude příležitost ke svátosti smíření a adorace NSO.

·           Příští neděli si připomeneme 400. výročí mučednické smrti našeho faráře sv. Jana Sarkandra. Z účasti na mši svaté v 9.30 se ze zdravotních důvodů omluvil apoštolský nuncius Mons. Charles Daniel Balvo. Po mši svaté bude na náměstí sv. Anny požehnán nový pomník smíření.

·           Příští neděli v 15 hod. ve farním kostele v Holešově zahrají místní farníci divadelní hru o sv. Janu Sarkanderovi, v hlavní roli P. Jan Faltýnek. Všechny vás srdečně zveme!

·           Začal říjen – měsíc modlitby svatého růžence. Modlete se ve svých rodinách růženec za nová duchovní povolání.

·           Od pondělí 5. 10. není zakázaná účast na bohoslužbách, pouze se omezuje na místa k sezení, maximální počet je 100 věřících. Do tohoto počtu nepatří kněží a jeho pomocníci. V průběhu bohoslužeb se od pondělí nebude zpívat.