kostel

slavnost Narození sv. Jana Křtitele

slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova

památka Neposkvrněného srdce Panny Marie

·         Dnes je sbírka na opravy ve farnosti. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!

·         Ode dneška budou večerní mše svaté v neděli v kostele sv. Anny v Holešově.

·         Odpoledne zveme všechny tatínky spolu s dětmi na společný cyklovýlet. Sraz bude ve 14 hod. u kostela v Holešově.

·         Centrum pro rodinu zve všechny ke společné modlitbě za rodiny našeho děkanátu v úterý v 18 hod. do farního kostela v Holešově.

·         Prosím rodiče dětí, které od září nastoupí do první třídy, aby už nyní pamatovali i na vyučování náboženství. Přihlášky si můžete vzít v sakristii a vyplněné je odevzdejte co nejdříve.

·         V domě U sv. Martina v Holešově probíhá rekonstrukce elektroinstalace, proto se zde nekonají žádné akce. Pracovnice Centra pro rodinu v případě potřeby kontaktujte telefonicky.