Pořad bohoslužeb v Holešově od 10.4. do 17. 4. 2016

Za + Marii a Františka Škrabalovy, živou a + rodinu

Za + Miloslava Hyánka, + manželku a duše v očistci

Za + rodiče Elišku a Otakara Chodníčkovy, živou rodinu a duše v očistci

památka sv. Stanislava, biskupa a mučedníka

Za + rodiče, bratra, jeho manželku a živou rodinu

Za + Věru Swirschovou

Za + manžela Ladislava Loučkovu, živou a + rodinu a duše v očistci

Za + rodiče Miroslava a Jarmilu Janečkovy, rodinu Pálkovu a Jandovu

Za + rodiče Kroupovy, živou a + rodinu a duše v očistci

Za živou a + rodinu Večeřovu, Kopřivovu, Jančíkovu a duše v očistci

Za + Drahomíru Chybíkovou a živou a + rodinu

4. neděle velikonoční

Za + Miroslava Gajdošíka z Přílep, živou a + rodinu

Za + rodiče Sedlaříkovy, dceru Ludmilu a duše v očistci

Za + manžela, živou a + rodinu Skácelovu a Kozmínovu

Za živou a + rodinu Tichákovu a Fuksovu

• Ve středu zveme všechny seniory na společné setkání do domu U sv. Martina v 15.30 hod.
  • Na pouť Po stopách sv. Jana Sarkandra pojede autobus v sobotu v 7.45 hod. ze Zahnašovic, v 8 hod. od zámku v Holešově a 8.05 hod. z autobusového nádraží.
  • V sobotu přijmou svátost manželství Daniel Jelínek z Bystřice p. Host. a Daniela Krajcarová z Bystřice p. Host.
  • Příští neděli bude sbírka na křesťanská média.
  • Zveme mládež na již tradiční putovní mši. Tentokrát se podíváme do Roštění a to 22. dubna. Akce začne mší v 18:00 v místním kostele. Poté se přesuneme na obecní úřad, kde bude malé pohoštění a také si zahrajeme super hry. Více info na plakátku.
  • Centrum pro rodinu zve manžele na Modlitební večer, který se bude konat další úterý 19. dubna od 18 hod. v kapli sv. Martina.
  • V sobotu 23. dubna uzavřou církevní manželství v kostele v Popovicích u Uherského Hradiště Daniel Vajda z Holešova a Kateřina Majíčková z Popovic.
  • Na národní pouť do Krakova-Lagiewnik v sobotu 28. května máme ještě několik míst volných. Prosím, přihlaste se co nejdříve na faře. Cena zájezdu 750 Kč.
  • Zveme děti od 4 do 10 let na týden letních aktivit v týdnu od 25. do 29. července. Cena 1000 Kč za dítě. Bližší informace na plakátku v předsíni kostela nebo u pracovnic Centra pro rodinu.
  • V neděli 8. května přijme Pavel Michalec z Bořenovic jáhenské svěcení v našem farním kostele v Holešově z rukou Mons. Jana Baxanta, litoměřického biskupa. Aby se nám podařilo zajistit důstojný průběh celé slavnosti, včetně pohoštění hostů, prosím vás o příspěvek na tento účel.