Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 3.4. do 10.4.2016

Za živou rodinu Páníkovu a Cholastovu

3. neděle velikonoční

Za + rodiče Fuksovy, Kozmínovy a Eduarda Skácela

• Při sbírce na arcibiskupský kněžský seminář jsme minulou neděli vybrali 1.815,- Kč. V postní almužně jsme na charitativní účel našetřili 1.112,- Kč. Všem Dárcům upřímné Pán Bůh zaplať!
  • Ve čtvrtek od 16 hod. bude v kostele adorace NSO a příležitost ke svátosti smíření.
  • Zveme mládež na již tradiční putovní mši. Tentokrát se podíváme do Roštění a to 22. dubna. Akce začne mší v 18:00 v místním kostele. Poté se přesuneme na obecní úřad, kde bude malé pohoštění a také si zahrajeme super hry. Více info na plakátku.
  • Na pouť Po stopách sv. Jana Sarkandra máme objednaný autobus a několik míst je ještě volný. V Olomouci projdeme Svatou bránou v katedrále s možností získání plnomocných odpustků. Prosím, přihlaste se ve farní kanceláři.
  • Na národní pouť do Krakova-Lagiewnik v sobotu 28. května máme ještě několik míst volných. Prosím, přihlaste se co nejdříve na faře. Cena zájezdu 750 Kč.