Pořad bohoslužeb v Holešově od 27. 3. do 3. 4. 2016

slavnost ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ

Za živé a + občany z Přílep, padlé vojíny z obou světových válek a za duše v očistci

Na poděkování za 33 let manželství a za dar víry a porozumění v rodině

Za + manžela, bratra a rodiče z obou stran

Za + Ludmilu Sedlaříkovou z Bořenovic, živou a + rodinu

Za + Josefa Páleníčka a švagra

Za Michalku Láníkovou a rodinu

Za + rodiče a živou rodinu

Za + rodiče, sestru, švagra a duše v očistci

Za + Františka a Ludmilu Januškovy

Na poděkování za dar zdraví pro Jaromíra

První pátek v měsíci

Za + Jana Pavlíka a živou rodinu

2. neděle velikonoční – neděle Božího milosrdenství

Za + rodiče Spáčilovy, živou rodinu a na poděkování za dožité roky s prosbou o dar zdraví

Za + Josefa a Františku Barotkovy a duše v očistci

Za prvokomunikanty a jejich rodiny

Za + manžela a dvoje + rodiče

• Dnes je sbírka na arcibiskupský kněžský seminář.
  • Dnes odpoledne vás zveme na koncert Holešovského chrámového sboru a komorního orchestru Stabat Mater od Josepha Haydna. Koncert začne v 15.30 hod. v kostele
  • Korunku k Božímu milosrdenství se modlíme společně v kostele každý den v 15 hod.
  • Při sbírce na opravy ve farnosti jsme minulou neděli vybrali celkem 19.260,- Kč. Všem dárcům děkujeme
  • V pátek bude celodenní adorace NSO, prosím, napište se na adorační službu. Od 15 hod. bude příležitost ke svátosti smíření.
  • V pátek navštívíme nemocné v Holešově, Tučapích, Jankovicích, Přílepích a Žopích.
  • Centrum pro rodinu pořádá v sobotu jarní vycházku z Holešova do Jankovic. Sraz ve 14 hod. U sv. Martina. Bližší info najdete na plakátku v předsíni kostela.
  • Zveme mládež od 13ti let na Víkendový pobyt na faře v Prasklicích. Uskuteční se 8.-10. dubna. Cena za víkend je 370 Kč. Více informací najdete u Veroniky Bakalikové a Ladi Němce, kteří vám rádi předají i přihlášku.
  • Na pouť Po stopách sv. Jana Sarkandra dáváme poslední šanci k přihlášení. Prosím tedy další zájemce, aby se do konce týdne přihlásili, zda zaplní celý autobus.
  • Na národní pouť do Krakova-Lagiewnik na sobotu 28. května máme objednaný jeden autobus, ve kterém je ještě několik míst volných. Prosím, přihlaste se co nejdříve na faře. Cena zájezdu 750 Kč.
  • Členové pastorační a ekonomické rady mají vzadu za lavicemi nové číslo časopisu Oldin