Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 27. 3. do 3. 4. 2016

Za mládež

Za + rodinu Miklíkovu a Chytilovu

2. neděle velikonoční – neděle Božího milosrdenství

• Dnes je sbírka na arcibiskupský kněžský seminář.
  • Dnes odpoledne vás zveme na koncert Holešovského chrámového sboru a komorního orchestru Stabat Mater od Josepha Haydna. Koncert začne v 15.30 hod. v kostele v Holešově.
  • Zveme mládež od 13ti let na Víkendový pobyt na faře v Prasklicích. Uskuteční se 8.-10. dubna. Cena za víkend je 370 Kč. Více informací najdete u Veroniky Bakalikové a Ladi Němce, kteří vám rádi předají i přihlášku.
  • Na pouť Po stopách sv. Jana Sarkandra dáváme poslední šanci k přihlášení. Prosím tedy další zájemce, aby se do konce týdne přihlásili, zda zaplní celý autobus.
  • Na národní pouť do Krakova-Lagiewnik na sobotu 28. května máme objednaný jeden autobus, ve kterém je ještě několik míst volných. Prosím, přihlaste se co nejdříve na faře. Cena zájezdu 750 Kč.