Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 6. 3. do 13. 3. 2016

5. neděle

postní

Za + Vladimíra Kováře, dvoje rodiče a Boží ochranu pro živou rodinu

• Dnes je sbírka na světové dny mládeže v Krakově. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!
  • Ve středu bude vzdělávání ve víře v domě U sv. Martina v 19 hod.
  • V sobotu 16. dubna plánujeme pouť po stopách sv. Jana Sarkandra. Navštívíme farnost Troubky, Tovačov (kde navštívíme kapli i zámek), podíváme se do Dubu nad Moravou, do Charvátů a pouť zakončíme v Olomouci na místě umučení sv. Jana Sarkandra. Přihlašovat se můžete v sakristii nebo na faře. Cena za dopravu bude 150,- Kč.
  • Zveme mládež od 13ti let na Víkendový pobyt na faře v Prasklicích. Uskuteční se 8.-10. dubna. Můžete se těšit na dobrý kolektiv, hry, zábavu a čas prožitý s Bohem. Cena za víkend je 370 Kč. Více informací najdete na plakátku nebo u Veroniky Bakalikové a Ladi Němce, kteří vám rádi předají i přihlášku.
  • Biskupové Čech a Moravy vyhlásili v letošním Svatém roce milosrdenství národní pouť do Krakova-Lagiewnik na sobotu 28. května. Autobus se musí objednávat přes cestovní kancelář, proto potřebujeme vědět nejpozději do příští neděle 13. března zájem o autobusovou dopravu. Prosím, přihlaste se v sakristii nebo ve farní kanceláři. Dodatečné objednání autobusu je nemožné. Cena zájezdu 750 Kč.