Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 24. 9. do 1. 10. 2017

v Zahnašovicích od 24. 9. do 1. 10. 2017

Za + Františka Foukala, dar zdraví a Boží ochranu pro živou rodinu

památka sv. Vincence de Paul, kněze

slavnost sv. Václava, mučedníka, hlavního patrona českého národa

Za živou a + rodinu Miklíkovu

svátek sv. Michaela, Gabriela a Rafaela, archandělů

památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve

• V úterý se bude v naší farnosti konat adorační den, kdy máme pamatovat na celou naši diecézi a také na bohoslovce v semináři. Výstav NSO bude ve farním kostele v Holešově od ranní mše svaté do večerní. Prosím, udělejte si čas a přijďte prosit a děkovat!
  • Ve středu v 19 hod. bude vzdělávání ve víře dospělých v domě U sv. Martina. Zveme všechny, kteří si chtějí znovu projít katechismus, něco nového se dozvědět, prostě všechny, kterým není lhostejný jejich duchovní život.
  • Svatováclavský turnaj v malé kopané se v sobotu nekonal a je přeložen na čtvrtek 28. září od 9 hod. na orelském hřišti v Holešově.
  • V sobotu Vás zveme na reprízu divadelní hry „Přítel z Maghrebu“ v 17 hod. v kostele sv. Anny. Příběhem o trinitářích zakončíme letošní sezónu projektu „Otevřené brány“.
  • V sobotu 14. října v 10 hod. v katedrále sv. Václava v Olomouci přijmou biskupské svěcení Mons. Antonín Basler a Mons. Josef Nuzík. Zapisujte se prosím do společného autobusu, cestovné je 200 Kč, děti a mládež zdarma.