Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 20. 8. do 27. 8. 2017

památka Panny Marie Královny

svátek sv. Bartoloměje, apoštola

Za živou a + rodinu Miklíkovu, Bednářovu a Navrátilovu

• Dnes je sbírka na opravy ve farnosti. Předem děkujeme za štědrost.
  • Předběžný rozvrh hodin náboženství visí na nástěnce. Časy doladíme dle školních rozvrhů během září. Dny již ale měnit nebudeme. Prosíme rodiče, aby tento rozvrh zohlednili při plánování dalších kroužků dětem.
  • Příští sobotu se uskuteční farní pouť na Svatý Hostýn. Zároveň bude na Hostýně probíhat pouť rodin, proto zveme celé rodiny. Do společného autobusu se můžete přihlašovat v sakristii. Prozatím je zájem tak malý, že nevím, zda autobus nezrušíme. Je jednodušší jet společným autobusem, než shánět povolenku k výjezdu na Hostýn a pak nemít kde zaparkovat. Pěší poutníci vyjdou v 6 hod. od kostela v Holešově.
  • Příští neděli požehnáme dětem do nového školního roku. Děti si mohou k požehnání přinést také školní aktovky.
  • Příští neděli od 15 hod. zveme celé rodiny na společné posezení na farní zahradě. Pro děti připravilo Centrum pro rodinu různé hry a soutěže.
  • Ve středu 30. srpna prosíme všechny rodiče dětí, které budou navštěvovat náboženství, aby přišli v 19 hod. do domu U sv. Martina v Holešově.
  • V neděli 3. září se budou konat dožínky mikroregionu Holešovsko. Bohatý program bude po mši svaté tentokrát v zámecké zahradě.
  • Vlaková pouť do Lurd má ještě volná místa. Cena je 17 490 Kč. Také je možné zaplatit nyní 8.000 Kč zálohu a zbytek rozvrhnout do splátek a platit až po návratu z pouti.