Pořad bohoslužeb v Holešově od 2. 7. do 9. 7. 2017

Za + Antonína Sedláčka, dvoje rodiče a živou rodinu

svátek sv. Tomáše, apoštola

Za Jaroslavu a Vladimíra Zemánkovy a živou rodinu

Za uzdravení Michaela a za jeho rodiče

slavnost sv. Cyrila, mnicha a Metoděje, biskupa, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy

Za + manžela Vincenta Bušíka, živou a + rodinu Bušíkovu, Šerou, Poláchovu a Slánskou

Za rodinu Zapletalovu a Zaoralovu

LATINSKÁ MŠE SVATÁ

První pátek v měsíci

Za + Zdenku a Jaroslava Pilařovy

Za + rodiče Urbancovy, + Marii Janků, syna Štěpána, Jiřího Ševčíka a Františka Vaculíka

Za + rodinu Hruškovu, živou rodinu a na poděkování za 40 let společného života

Za živé a + občany z Bořenovic

Za + Miloše Navrátila, rodiče, sourozence a živou rodinu

• Od tohoto týdne budou ranní mše svaté v úterý a ve čtvrtek v kostele sv. Anny. Čtvrteční adorace NSO v kapli sv. Martina o prázdninách nebude.
  • Pokud by chtěl někdo jet ve středu na pouť na Velehrad na kole, může se připojit ke skupině, která bude odjíždět v 7.30 hod. od farního kostela v Holešově.
  • Ve čtvrtek bude latinská mše svatá v kapli sv. Martina.
  • V pátek navštívíme nemocné v Holešově, Tučapích a Martinicích.
  • V pátek bude celodenní adorace NSO, prosím, napište se na adorační službu. Od 15 hod. bude příležitost ke svátosti smíření.
  • V červenci bude farní knihovna otevřena pouze v pátek od 15 do 18 hod. V srpnu bude zavřeno.
  • Členové pastorační a ekonomické rady mají vzadu za lavicemi prázdninové dvojčíslo časopisu Oldin.
  • Od 1. 7. je náš pan kaplan ustanoven kaplanem farnosti Bystřice pod Hostýnem. Kdo by chtěl přispět na společný dárek, může tak učinit příští neděli.
  • Charita Holešov spolupracuje s Arcidiecézní Charitou Olomouc a pomáhá organizovat akci „Kontejner pro Haiti“.  Sbírka Kontejner pro Haiti potrvá až do 30. září. Sběrné místo je v Holešově na Charitě, ul. Tovární 1407. od pondělí do pátku od 8 do 14 hod. Podrobné info na letáčku.
  • Centrum pro rodinu připravuje ve středu 12. července vycházku pro děti na Ranč u Tuffa do Dobrotic. Podrobnosti najdete na plakátku.
  • Farnost Lidečko vás zve na letošní Mladifest do Medjugorie. Odjezd je 30. 7. z Lidečka a návrat 7. 8. Cestou zpět bude zastávka v termálních lázních Sárvár v Maďarsku. Více informací najdete na plakátku.