Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 11. 6. do 18. 6. 2017

slavnost Těla a Krve Páně

Za + Boženu Gajovou a rodinu Brázdilovu a Miklíkovu

Za živou a + rodinu Dostálovu a Michalíkovu

• Při sbírce na církevní školství bylo minulou neděli vybráno a odesláno celkem 1.334,- Kč. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!
  • V úterý se bude konat fatimská pobožnost od 17 hod. ve farním kostele. Hlavním celebrantem při mši svaté bude P. Kristián Labant CM z Loštic.
  • Ve středu budou mít setkání senioři v domě U sv. Martina. Zajímavosti o Cyrilu a Metodějovi nám přijde vyprávět Ing. Karel Bartošek. Začínáme v 15.30 hod. v domě U sv. Martina.
  • Ve čtvrtek se bude konat pouť méně mobilních na sv. Hostýn. Je posledních pár míst volných, přihlásit se ještě můžete na Charitě. Odjezdy autobusů jsou na nástěnce v předsíni kostela.
  • Příští neděli ve farním kostele oslavíme Boží Tělo, při mši sv. v 9.30 hod. i s průvodem po městě. Zveme družičky, aby se zapojily do průvodu a připravily si košíčky s okvětními lístky.
  • Příští neděli bude také sbírka na opravy ve farnosti. Všem předem děkujeme za štědrost.
  • Přihlášky do první třídy do náboženství na příští školní rok si můžete vyzvednout vzadu za lavicemi nebo ve farní kanceláři. Vyplněné je odevzdejte prosím co nejdříve.
  • V neděli 25. června se rozloučíme s prázdninami na farní zahradě. Zveme proto všechny děti, rodiče i další farníky na společné setkání!