Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 28. 5. do 4. 6. 2017

památka sv. Zdislavy

svátek Navštívení Panny Marie

památka sv. Justina, mučedníka

Na poděkování za dar rodiny, ochranu Panny Marie a Boží požehnání pro rodinu Krmencovu

První pátek v měsíci

památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků

slavnost Seslání Ducha Svatého

• Ve čtvrtek bude od 16 hod. adorace NSO a příležitost ke svátosti smíření.
  • Příští neděli bude sbírka na církevní školství.
  • Srdečně zveme všechny na Pouť méně mobilních ve čtvrtek 15. června na Sv. Hostýn. Pouť určena a vhodná svou realizací především pro osoby s omezenou mobilitou – ať už o berlích, nebo na vozíčku. Přihlásit se můžete na Charitě u paní Leony Machálkové
  • Příští neděli přivítáme v Holešově P. Stanislava Bindase, který přijede poděkovat za všechny dary a modlitby po dobu, kterou prožil na Hondurase. Beseda s misionářem se uskuteční v 15 hod. v domě U sv. Martina.
  • V pátek 9. června se bude konat Noc kostelů. Prosíme všechny, kteří by mohli dohlédnout na klidný průběh večera, aby se přihlásili na faře. Budeme také rádi za drobné občerstvení (koláčky, jednohubky…), kterým budeme moci uhostit všechny příchozí v průběhu večera v sakristii.