Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 30. 4. do 7. 5. 2017

v Zahnašovicích od 30. 4. do 7. 5. 2017

3. neděle velikonoční

Za Vojtěcha Foukala a rodiče

památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve

svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů

Za + Ivo Peka a dvoje rodiče

První pátek v měsíci

památka sv. Jana Sarkandra, kněze a mučedníka

4. neděle velikonoční

Za živé a + hasiče

• Zítra v 9 hod. u farního kostela v Holešově požehnáme všem cyklistům, motocyklistům, koloběžkářům, do nové sezóny.
  • Ve čtvrtek bude v 16:00 hodin adorace a příležitost ke svátosti smíření
  • Příští neděli bude sbírka na křesťanská média (TV Noe, rádio Proglas)
  • Zveme o letních prázdninách děti ve věku 7-14 let na týden strávený na faře ve Velkém Újezdu u Olomouce. Téma celého pobytu je Hobit a uskuteční se 23. - 29. 7. Cena je 1500Kč. Přihlášky, které je možné odevzdat do začátku června, naleznete v Centru pro rodinu Holešov u paní Slámkové. Těší se na vás Verča Bakalíková a Laďa Němec. Informace jsou také na plakátcích.
  • V sobotu 20. května se bude konat pouť děkanátu Holešov a Kroměříž za obnovu rodin a nová kněžská a řeholní povolání. Pouť se tentokrát uskuteční ve Štípě u Zlína. Přihlašujte se prosím do společného autobusu, cena za autobus 100,- Kč, děti zdarma. Program začíná v 15 hod. modlitbou růžence, v 16 hod. bude adorace a v 17 hod. mše svatá, kterou bude celebrovat Mons. Jan Graubner. Do mše svaté bude zajištěno Centrem pro rodinu hlídání dětí.