Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 23. 4. do 30. 4. 2017

svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve

3. neděle velikonoční

Za Vojtěcha Foukala a rodiče

• Při sbírce na seminář jsme minulou neděli vybrali celkem 2.974,- Kč. Všem dárcům upřímné Pán Bůh zaplať!
  • Částka 1.648,- Kč z postní almužny půjde na pomoc potřebným v naší farnosti. Všem dárcům za jejich oběti děkujeme.
  • Charita Holešov zve všechny na Arcidiecézní pouť Charit na sv. Kopečku u Olomouce. Pouť se koná v sobotu 29. dubna. Pro zájemce z Holešova je možnost jet společně autobusem, který odjede v 8 hod. z autobusového nádraží v Holešově. Cena 200,- se bude platit při nástupu. Předpokládaný návrat je ve 14 hodin. Zájemci se mohou telefonicky hlásit u vrchní sestry Charitní ošetřovatelské služby paní Orálkové.
  • KDU-ČSL spolu s farním společenstvím zvou všechny na tradiční stavění máje v pátek 28. dubna na náměstí v Holešově. Program pro děti začne od 15 hod. Samotné stavění máje bude v 17 hod. Od 17.30 hod. vystoupí různé folklórní soubory. Těšíme se na Vás!
  • Zveme o letních prázdninách děti ve věku 7-14 let na týden strávený na faře ve Velkém Újezdu u Olomouce. Téma celého pobytu je Hobit a uskuteční se 23. - 29. 7. Cena je 1500Kč. Přihlášky, které je možné odevzdat do začátku června, naleznete v Centru pro rodinu Holešov u paní Slámkové. Těší se na vás Verča Bakalíková a Laďa Němec, kteří vám také rádi zodpoví vaše případné dotazy. Informace naleznete také na plakátcích.
  • V sobotu 20. května se bude konat pouť děkanátu Holešov a Kroměříž za obnovu rodin a nová kněžská a řeholní povolání. Pouť se tentokrát uskuteční ve Štípě u Zlína. Přihlašujte se prosím do společného autobusu.