Pořad bohoslužeb v Holešově od 9. 4. do 16. 4. 2017

Za rodiče Pálkovy, bratra Františka a živou rodinu

Za živou a + rodinu Fuksovu a Tichákovu

Na poděkování za 94 let s prosbou o ochranu a Boží pomoc do dalších let

Na poděkování za 50 let života s prosbou o další Boží pomoc, dar zdraví a za ochranu Panny Marie

Za + Františku Miklíkovou, živou a + rodinu

Zelený čtvrtek

Na poděkování za 70 let života, za všechny milosti, dary a ochranu s prosbou o další pomoc, dary Ducha Svatého a šťastnou hodinu smrti

Velký pátek

OBŘADY VELKÉHO PÁTKU

Bílá sobota

Za všechny nově pokřtěné

slavnost Zmrtvýchvstání Páně

Za živé a + občany a mládež z Přílep, padlé vojíny z obou světových válek a duše v očistci

Za + Věru Miklovou k jejím nedožitým 80. narozeninám a živou a + rodinu

Za + Annu Zimčíkovou, + rodinu Marušákovu a Juřenčákovu a živou rodinu Marušákovu

Za + rodiče Elišku a Otakara Chodníčkovy, duše v očistci a živou rodinu

• Děkujeme štědrému dárci za dar 3.000 Kč na potřeby kostela.
  • Dnes odpoledne vás zveme na koncert chrámového sboru a komorního orchestru „Sedm slov Spasitele“ od J. Haydna. Koncert začne v 15.30 hod. ve farním kostele.
  • Pobožnost křížové cesty bude dnes mimořádně v 17 hod. pod vedením „lidovců“ za všechny pokřtěné, kteří nepoznali víru nebo se stali vlažnými, aby našli cestu k Bohu.
  • V pondělí navštívíme nemocné v Jankovicích, Žopech a Přílepech
  • Ve čtvrtek po mši svaté bude ještě krátká adorace v Getsemanské zahradě.
  • Velký pátek je dnem přísného postu a kajícnosti.
  • Na Velký pátek se společně pomodlíme křížovou cestu a korunku k Božímu milosrdenství od 14.30 hod. Na to budou navazovat obřady Velkého pátku. Po skončení obřadů bude příležitost i přes celou noc k adoraci a soukromé modlitbě u Božího hrobu. Prosím, napište se na adorační službu. Do Černé kaple k Božímu hrobu bude od večerních hodin až do sobotního rána přístup z parkoviště, ne přes kostel.
  • Na Bílou sobotu zveme všechny děti ke společné adoraci u Božího hrobu, která začne v 10 hod.
  • V neděli při každé mši svaté budou požehnány pokrmy. Při mši sv. v 9.30 hod. bude požehnán i velikonoční beránek, kterého pak můžete ochutnat na faře.
  • Příští neděli bude sbírka na Arcibiskupství seminář v Olomouci.
  • Členové pastorační a ekonomické rady mají vzadu za lavicemi nové číslo časopisu Oldin