Pořad bohoslužeb v Holešově od 12. 3. do 19. 3. 2017

Za + Josefa Souška a obojí rodiče, duše v očistci a celou živou rodinu

Za + rodiče Františku a Josefa Přikrylovy

Za + Josefa Fuksu, bratra Milana a živou rodinu

• Dnes v 15 hod. poved křížovou cestu společenství seniorů za všechny nemocné a osamělé.
  • Zítra od 17 hod. se bude ve farním kostele konat fatimská pobožnost. Od 17 hod. se pomodlíme růženec, následovat bude krátká adorace a od 18 hod. mše svatá, na které bude kázat P. Antonín Ptáček.
  • V pátek v 17.30 hod. bude pobožnost křížové cesty pod vedením holešovské charity za Charitu Holešov, její pracovníky, klienty, příznivce a dobrovolníky.
  • V sobotu od 9. hodin se bude konat postní duchovní obnova v domě U sv. Martina pod vedením P. Emila Matušů. Postní oběd bude zajištěn, uvítáme něco dobrého na stůl ke kávě. Obnova bude zakončena v 15 hod. mší svatou v kapli.
  • Ještě stále se můžete zapsat do postní štafety – půst za farnost z lásky k Bohu a k bližnímu (tzn. jeden den pouze o chlebu a vodě).
  • Farnost Bílavsko a Bystřice p. Host. pořádá pod záštitou senátorky Mgr. Jelínkové hru Oráč a smrt. Tuto hru můžete vidět v neděli 26. března v 17 hod. v kostele v Bystřici p. Host. Hlavní roli hraje Jitka Molavcová, Alfred Strejček a David Burda z Hradišťanu. Podrobnosti najdete na plakátku. Několik vstupenek je k dispozici u nás na faře.
  • Charita Holešov pořádá jarní sbírku šatstva v termínu od 20. - 24. března od 8 – 16 h v prostorách u zahrádkářů. Sbíráme veškeré oblečení, boty, lůžkoviny, aj. Podrobné informace o sbírce jsou na plakátku před kostelem. Uvítáme také pomoc/níky -nice, kteří by pomohli již stávajícím dobrovolnicím. V případě zájmu kontaktujte paní Leonu Machálkovou – tel. číslo rovněž na plakátku. Děkujeme