Pořad bohoslužeb v Holešově od 26. 2. do 5. 3. 2017

LATINSKÁ MŠE SVATÁ

Za + Oldřicha Ponížila, dvoje rodiče a živou rodinu

Za + Josefa Brázdila, živou a + rodinu

Za + manžela a duše v očistci

1. neděle

postní

Za + Josefa a Františku Elšíkovy

Za živou a + rodinu Miklíkovu

Za + Marii Kotasovou, živou a + rodinu

Za + Františka Galasovského, živou a + rodinu

• Na svatopetrský haléř jsme odeslali 20.113,- Kč, Pán Bůh zaplať! Děkujeme také dárci za 20.000 Kč na opravy ve farnosti.
  • Ve středu začíná doba postní, je to den přísného postu. Liturgie doby postní nás vede k vnitřní duchovní obnově a vybízí nás k větší soustředěnosti, sebeovládání, kajícnosti a smírnému odčiňování hříchů. V době postní se můžete zapojit do tzv. postní štafety – půst za farní rodinu. Každý, kdo se bude chtít zapojit, může se v době postní jeden den postit za naši farnost, tzn. jeden den o chlebu a o vodě. Zapsat se můžete do připraveného seznamu.
  • Na dobu postní pro nás opět připravila charita akci „postní almužna“. Papírové pokladničky na postní úmysly si můžete na popeleční středu rozebrat vzadu za lavicemi.
  • Ve čtvrtek bude latinská mše svatá v kapli sv. Martina.
  • Ve čtvrtek bude první zkouška nácviku na divadlo, které odehrajeme 9. června v rámci Noci kostelů. Prosíme tedy dobrovolníky, kteří by měli chuť si zahrát, aby přišli v 18.30 hod. do domu U sv. Martina.
  • V pátek navštívíme nemocné v Holešově, Tučapech a Martinicích
  • V pátek bude celodenní adorace NSO, prosím, napište se na adorační službu. Od 15 hod. bude příležitost ke svátosti smíření.
  • V sobotu zveme ke společným modlitbám na Mariánské večeřadlo do kaple sv. Martina v 17 hod.
  • V době postní se budou konat pobožnosti křížové cesty každou neděli v 15 hod. a v pátek v 17.30 hod. (mimo první pátky v měsíci).
  • Centrum pro rodinu pořádá v týdnu od 31.7.do 4.8. týden letních aktivit pro děti. Přihlášky si můžete vyzvednout u Jitky Slámkové. Ostatní podrobnosti najdete na plakátku.
  • V sobotu 18. března připravuje Centrum pro rodinu duchovní obnovu, kterou povede P. Emil Matušů, SDB v domě U sv. Martina.