Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 26. 2. do 5. 3. 2017

Za + Marii a Františka Nečekalovy a živou rodinu

Popeleční středa

Za rodinu Dostálovu a Michalíkovu

Za rodiče Matulovy a dva syny

1. neděle postní

• Na svatopetrský haléř jsme odeslali 4.555,- Kč, Pán Bůh zaplať!
  • Na dobu postní pro nás opět připravila charita akci „postní almužna“. Papírové pokladničky na postní úmysly si můžete rozebrat.
  • Ve středu začíná doba postní, je to den přísného postu. Liturgie doby postní nás vede k vnitřní duchovní obnově a vybízí nás k větší soustředěnosti, sebeovládání, kajícnosti a smírnému odčiňování hříchů.
  • Ve čtvrtek bude od 16 hod. adorace a příležitost ke svátosti smíření.
  • Centrum pro rodinu pořádá v týdnu od 31.7. do 4.8. Týden letních aktivit pro děti. Přihlášky si můžete vyzvednout u Jitky Slámkové. Ostatní podrobnosti najdete na plakátku.
  • V sobotu 18. března připravuje Centrum pro rodinu duchovní obnovu, kterou povede P. Emil Matušů, SDB v domě U sv. Martina.