Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 11. 9. do 18. 9. 2016

Za rodinu Foukalovu a Zelinovu

památka sv. Ludmily, mučednice

Za živou a + rodinu Vaňharovu a Gajovu a + sestru

• Od zítřka začne vyučování náboženství v domě U sv. Martina dle rozvrhu.
  • Od pátku začnou pravidelné schůzky ministrantů v domě U sv. Martina vždy od 16.30 hod. Na společné setkání zveme nejen současné ministranty, ale uvítáme nové tváře. Už teď se na všechny těší strýc Olin.
  • Příští neděli bude sbírka na opravy ve farnosti. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!
  • Za měsíc v sobotu 15. října se koná na Velehradě pouť děkanátu Holešov a Kroměříž za obnovu rodin a nová kněžská a řeholní povolání. Prosím, udělejte si čas a pojeďte se s námi společně modlit. Pro děti bude připraven doprovodný program do mše svaté. Do společného autobusu se můžete přihlásit na faře nebo v sakristii. Cestovné 100 Kč, děti a studenti zdarma.
  • Prosím, přihlašujte se do společného autobusu na kněžské svěcení Pavla Michalce do Litoměřic, které se uskuteční v sobotu 22. října. Stále jsou dvě možnosti – třídenní pobyt v Litoměřicích nebo pouze doprava tam a zpět v sobotu.
  • Zájemci o udělení svátosti biřmování si mohou vyzvednout přihlášku v sakristii nebo ve farní kanceláři. Vyplněnou ji prosím odevzdejte osobně otci děkanovi. Přihlásit se mohou biřmovanci ve věku od 17 let a výš. Horní věková hranice omezena není.
  • Charita pořádá POUŤ NEMOCNÝCH K SVATÉ BRÁNĚ NA VELEHRADĚ 5. 10. 2016. Zájemci, ať se přihlašují do neděle 18. 9. u pastorační asistentky Charity Holešov Leony Machálkové, mobil: 733 741 907. Pokud bude dostatečný zájem, tak by se vypravil autobus.