Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 28.8. do 4.9.2016

v Zahnašovicích od 28. 8. do 4. 9. 2016

Za živou a + rodinu Foukalovu a dceru Janu

památka umučení sv. Jana Křtitele

Za děti, studenty a učitele začínající nový školní rok

První pátek v měsíci

památka sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve

• Dnes odpoledne zveme všechny děti a jejich rodiče i prarodiče na společné zakončení prázdnin na farní zahradu v Holešově od 14.30 hod. Jako vždy budeme rádi za dobré domácí koláče, či jiné laskominy.
  • Ve čtvrtek od 16 hod. bude adorace NSO a příležitost ke svátosti smíření
  • Příští neděli budou v Holešově Dožínky. Slavnostní mši svatou v 9.30 hod. bude celebrovat P. Josef Nuzík, generální vikář AO. Po mši svaté bude připraven program ve Smetanových sadech.
  • Ve středu 7. září zveme všechny seniory na společné setkání, které začne v 15.30 hod. v domě U sv. Martina. Pozvání přijal také P. Jiří Rek, který nás povzbudí duchovním slovem a promítne nám fotografie z poutních míst, které letos navštívil. Prosím, přihlašujte se do společného autobusu na kněžské svěcení Pavla Michalce do Litoměřic, které se uskuteční v sobotu 22. října. Stále jsou dvě možnosti – třídenní pobyt v Litoměřicích nebo pouze doprava tam a zpět v sobotu. Prozatím máme přihlášených pouze pár lidí, což není ani na malý autobus. Jak jinak, než svou účastí můžeme budoucího kněze podpořit a vyprosit mu požehnání do náročné kněžské služby.
  • Zájemci o udělení svátosti biřmování si mohou vyzvednout přihlášku v sakristii nebo ve farní kanceláři. Vyplněnou ji prosím odevzdejte osobně otci děkanovi. Přihlásit se mohou biřmovanci ve věku od 17 let a výš. Horní věková hranice omezena není.
  • Zveme mládež ve věku od 13 let na víkendovku, která proběhne 16. - 18. září na faře v Křenovicích. Cena víkendu je 350 Kč. Téma je Popoupo aneb Podivuhodná pouť pouští.