Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 7.8. do 14. 9. 2016

svátek sv. Vavřince, mučedníka

památka sv. Kláry, panny

Na poděkování za 6 let manželství a dvě děti

• Centrum pro rodinu zve děti, mládež, rodiny na vycházku ke koním do Dobrotic na Ranč u Tuffa. Společný odchod bude v úterý v 8.30 hod. z domu U sv. Martina. V sobotu 13. srpna se uskuteční výšlap na Kelčský Javorník. Podrobnější informace na obě akce najdete na plakátcích.
  • V sobotu 27. srpna se bude konat farní pouť na Svatý Hostýn. Pokud bude zájem o společný autobus, prosím, aby se zájemci přihlásili co nejdřív na faře nebo v sakristii. Pěší poutníci vyrazí v 6 hod. od fary.
  • V sobotu 22. října přijme jáhen Pavel Michalec kněžské svěcení v Litoměřicích. Na tuto slavnost chceme objednat autobus. Jsou zde dvě možnosti: První objednat autobus jen na kněžské svěcení a zpět. Druhá možnost spojit tuto cestu s farní poutí do Litoměřické diecéze od pátku do neděle. Pokud bude dostatečný zájem pro obě varianty, pojedou na svěcení dva autobusy. Cestovné pro autobus pouze na cestu tam a zpět bude 600 Kč, víkendový pobyt cca 2.600 Kč (budeme vybírat 1000 Kč zálohu).
  • Rozvrh hodin do náboženství na nový školní rok je již vyvěšen na nástěnkách a na internetových stránkách farnosti.