Pořad bohoslužeb v Holešově od 31.7. do 7.8.2016

v Holešově od 31. 7. do 7. 8. 2016

Za + syna a živou rodinu

Za rodinu Fojtíkovu, Vávrovu a duše v očistci

Za + rodiče Doleželovy a živou rodinu

Za + Olgu Rektoříkovou, manžela, živou a + rodinu a duše v očistci

památka sv. Alfonsa z Liguori, biskupa a učitele církve

Za + Zdeňka Doležela a živou rodinu

Na poděkování za dar života, přijatá dobrodiní, Boží pomoc, zdraví a ochranu do dalších let s prosbou o požehnání pro celou rodinu a za duše v očistci

Za + Elišku a Františka Rozsypalovy, živou a + rodinu

památka sv. Jana Marie Vianneye

LATINSKÁ MŠE SVATÁ

První pátek v měsíci

Za + Ludmilu Galasovskou, živou a + rodinu

Za + Františka Kunderu a živou rodinu

svátek Proměnění Páně

Za + Františka Ševčíka, živou a + rodinu a duše v očistci

Za + P. Josefa Pospíšila, rodiče, sourozence a duše v očistci

Za + rodiče a živou rodinu

Za + Karla Košárka a živou rodinu

Za živou a + rodinu Ševců a duše v očistci

• Ve čtvrtek bude latinská mše svatá v kapli sv. Martina.
  • V pátek bude celodenní adorace NSO ve farním kostele. Od 15 hodin bude příležitost ke svátosti smíření.
  • V pátek navštívíme nemocné v Holešově a Tučapech.
  • V sobotu vás zveme ke společným modlitbám do kaple sv. Martina od 17 hod. na Mariánské večeřadlo.
  • Centrum pro rodinu zve děti, mládež, rodiny na vycházku ke koním do Dobrotic na Ranč u Tuffa. Společný odchod bude v úterý 9. srpna v 8.30 hod. z domu U sv. Martina. V sobotu 13. srpna se uskuteční výšlap na Kelčský Javorník. Podrobnější informace na obě akce najdete na plakátcích.
  • V sobotu 27. srpna se bude konat farní pouť na Svatý Hostýn. Pokud bude zájem o společný autobus, prosím, aby se zájemci přihlásili co nejdřív na faře nebo v sakristii.
  • V sobotu 22. října přijme jáhen Pavel Michalec kněžské svěcení v Litoměřicích. Na tuto slavnost chceme objednat autobus. Jsou zde dvě možnosti: První objednat autobus jen na kněžské svěcení a zpět. Druhá možnost spojit tuto cestu s farní poutí do Litoměřické diecéze od pátku do neděle. Pokud bude dostatečný zájem pro obě varianty, pojedou na svěcení dva autobusy. Cestovné pro autobus pouze na cestu tam a zpět bude 600 Kč, víkendový pobyt cca 2.600 Kč (budeme vybírat 1000 Kč zálohu).