Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 31.7. do 7.8.2016

Za živou a + rodinu Miklíkovu

památka sv. Alfonsa z Liguori, biskupa a učitele církve

památka sv. Jana Marie Vianneye

Za + Janu Kalivodovou, dvoje + rodiče, bratra, tatínka, ochranu a pomoc pro živou rodinu

První pátek v měsíci

svátek Proměnění Páně

• Ve čtvrtek bude od 16 hod. adorace NSO a příležitost ke svátosti smíření
  • Centrum pro rodinu zve děti, mládež, rodiny na vycházku ke koním do Dobrotic na Ranč u Tuffa. Společný odchod bude v úterý 9. srpna v 8.30 hod. z domu U sv. Martina. V sobotu 13. srpna se uskuteční výšlap na Kelčský Javorník. Podrobnější informace na obě akce najdete na plakátcích.
  • V sobotu 27. srpna se bude konat farní pouť na Svatý Hostýn. Pokud bude zájem o společný autobus, prosím, aby se zájemci přihlásili co nejdřív na faře nebo v sakristii.
  • V sobotu 22. října přijme jáhen Pavel Michalec kněžské svěcení v Litoměřicích. Na tuto slavnost chceme objednat autobus. Jsou zde dvě možnosti: První objednat autobus jen na kněžské svěcení a zpět. Druhá možnost spojit tuto cestu s farní poutí do Litoměřické diecéze od pátku do neděle. Pokud bude dostatečný zájem pro obě varianty, pojedou na svěcení dva autobusy. Cestovné pro autobus pouze na cestu tam a zpět bude 600 Kč, víkendový pobyt cca 2.600 Kč (budeme vybírat 1000 Kč zálohu).