Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 17.7. do 24. 7. 2016

památka sv. Marie Magdaleny

svátek sv. Brigity, řeholnice, patronky Evropy

Za rodinu Šlahařovu a Sovadinovu

• Dnes je sbírka na opravy ve farnosti. Vše dárcům upřímné Pán Bůh zaplať!
  • V sobotu budeme od 16 hod. připravovat na farní zahradě v Holešově farní den. Prosíme ochotné pomocníky, aby nám pomohli nachystat vše potřebné. Prosíme také naše hospodyňky o dobré koláče a buchty na společný stůl na farním dnu.
  • Příští neděli oslavíme výročí posvěcení našich kostelů a patrocinium kostela sv. Anny. Při této příležitosti uspořádáme farní den na farní zahradě v Holešově. Zároveň zveme všechny, kteří někdy (v rozmezí posledních 60 let) zpívali ve schole, aby si na tento den udělali volno a přišli se svými rodinami zazpívat si na mši svatou v 9.30 hod. Zkouška zpěváků bude od 8 hodin na faře v Holešově. Po mši svaté bude posezení a pohoštění na farní zahradě s dalším programem.