Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 3.7. do 10.7.2016

v Zahnašovicích od 3. 7. do 10. 7. 2016

památka sv. Prokopa, opata

slavnost sv. Cyrila, mnicha a Metoděje, biskupa, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy

Za živou a + rodinu Sovadinovu a Šlahařovu

Výročí posvěcení kostela

HODY – Za živé a + občany Zahnašovic

• Ve čtvrtek bude od 16 hod. adorace NSO a příležitost ke svátosti smíření.
  • Od tohoto týdne budou bývat v Holešově mše svaté v úterý a ve čtvrtek v kostele sv. Anny. Latinská mše svatá ve čtvrtek bude
  • Farní knihovna bude v měsíci červenci otevřena pouze v pátek od 16 do 18 hod. V srpnu bude zavřená.
  • Pro fanoušky cyklistických poutí je tady nabídka pouti na Velehrad, která se bude konat 5. července. Odjezd od farního kostela v Holešově v 8:00 hod. ráno.
  • V neděli 24. července oslavíme výročí posvěcení holešovských kostelů a patrocinium kostela sv. Anny. Při této příležitosti uspořádáme farní den na farní zahradě v Holešově. Zároveň zveme všechny, kteří někdy (v rozmezí posledních 60 let) zpívali ve schole, aby si na tento den udělali volno a přišli se svými rodinami zazpívat si na mši svatou v 9.30 hod. Po mši svaté bude posezení a pohoštění na farní zahradě s dalším programem.