Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 26.6. do 3.7.2016

v Zahnašovicích od 26. 6. do 3. 7. 2016

Za děti a mládež

památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka

slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů

svátek Výročí posvěcení katedrály

Za živou a + rodinu Krmencovu

1. pátek v měsíci

• V úterý od 18 hod. bude v kapli sv. Martina modlitební večer pro manžele. Udělejte si čas a přijďte společně prožít chvíli nejen před Pánem.
  • V pátek bude celodenní adorace NSO ve farním kostele. Od 15 hod. bude příležitost ke svátosti smíření.
  • V sobotu zveme všechny ctitele Panny Marie ke společným modlitbám do kaple sv. Martina od 17 hod.
  • Za 3 týdny začíná Světový den mládeže v Krakově. Jedná se o mimořádnou příležitost, jak prožít jubilejní rok milosrdenství, jak zakusit sounáležitost s celosvětovou církví a s papežem. Obracíme se zvláště na vás mladé, kteří jste se ještě pro tuto pouť nerozhodli, abyste této možnosti využili. Přihlásit se je možné na webu: krakov2016.signaly.cz. Organizátoři žádají o přihlášení do konce června. Pozdější přihlášení sebou nese organizační komplikace.