Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 5.6. do 12. 5. 2016

Za Antonína a Otýlii Pagáčovy

památka sv. Barnabáše, apoštola

Za Renatku a Josefa Novákovy

• Od pondělí do středy budou z důvodu montáže lešení k hlavnímu oltáři v kostele v Holešově mše svaté v kostele sv. Anny. Ve čtvrtek bude ranní mše svatá v kapli sv. Martina. Páteční ranní mše svatá bude ještě v kostele sv. Anny, večerní již pak ve farním kostele.
  • Ve středu budou mít setkání senioři v domě U sv. Martina v Holešově.
  • V pátek se v Holešově koná Noc kostelů. Farní kostel s programem bude otevřen od večerní mše svaté do půlnoci. Kostel sv. Anny bude otevřen od 19 do 22 hod. Kaple sv. Martina bude otevřena od 19 do 21 hod. k tiché modlitbě. Uvítáme také nejrůznější občerstvení, které se bude podávat v sakristii farního kostela. V rámci Noci kostelů vás zveme zejména na koncert Moravských madrigalistů, který se bude konat v kostele sv. Anny ve 20 hod.
  • Zveme mládež na již tradiční Extrém. Tentokrát se vydáme v noci na Svatý Hostýn a putování zakončíme projitím Branou milosrdenství a mší v bazilice. Na Hostýně bude možné i přespat. Akce proběhne 17. června. Sraz je v 19:00 v domě sv. Martina v Holešově. Více info na plakátku. Moc se na vás těšíme, animátoři za Holešov.