Pořad bohoslužeb v Holešově od 1.5. do 8. 5. 2016

MARTINICE – za živé a + občany z Martinic

PŘÍLEPY – za živé a + občany z Přílep

Za + Josefa Navrátila a duše v očistci

památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve

Za Josefku a Josefa Navrátilovy a živou rodinu

svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů

Za živou a + rodinu Bakalovu, Andrýskovu, Trňáčkovu, duše v očistci a Boží ochranu

Za živou a + rodinu Tomaňovu z Holešova a rodinu Kalousovu z Tlumačova

slavnost NANEBEVSTOUPENÍ PÁNĚ

Za + manžela Jaroslava Tatýrka a rodiny dětí

Za živou a + rodinu Baďurovu

památka sv. Jana Sarkandra, kněze a mučedníka

Za + rodiče Kratinohovy, syna a živou rodinu

Za + sestru a švagra, živou rodinu a duše v očistci

Na poděkování za vyslyšení proseb a udělené milosti

Za živou a + rodinu Havlovu

7. neděle velikonoční

Za děti, mládež a živé a + občany z Martinic

Za děti, mládež a živé a + občany z Jankovic

Poutní mše svatá za občany města a farnosti Holešov

JÁHENSKÉ SVĚCENÍ

• Ode dneška začnou májové pobožnosti. Budou se konat každý den od 17.30 hod. ve farním kostele.
  • V pátek bude celodenní adorace NSO ve farním kostele. Prosím, napište se na adorační službu. Od 15 hod. bude příležitost ke svátosti smíření.
  • V pátek navštívíme nemocné v Holešově, Tučapích, Žopích, Jankovicích a Přílepích
  • V sobotu přijmou v kostele v Rymicicíh svátost manželství Jiří Kopeček z Holešova a Marie Horáková z Rymic.
  • V sobotu od 17 hod. vás zveme ke společné modlitbě do kaple sv. Martina na Mariánské večeřadlo. Prosíme ještě jednou šikovné hospodyňky o napečení koláčků na příští neděli k jáhenskému svěcení Pavla Michalce.
  • Centrum pro rodinu ve spolupráci s Charitou zve děti od 4 do 10 let na týden letních aktivit od 25. do 29. července. Bližší informace na plakátku v předsíni kostela nebo u pracovnic Centra pro rodinu.
  • Vlastivědný kroužek a MKS Holešov zvou na přednášku o ikonografii a kultu sv. Jana Sarkandra ve světle zbožnosti doby barokní i postbarokní v úterý 17. května v 17 hod. v městské knihovně. Přednášet bude P. Miroslav Jáně.
  • Charita Holešov pořádá ve čtvrtek 16. června pouť méně mobilních na Sv. Hostýn. Přihlašovat se můžete u Leony Machálkové. Cena 100 Kč. Podrobnosti najdete na plakátku.
  • Ode dneška začínají opět Otevřené brány – komentované prohlídky našich kostelů.
  • Členové pastorační a ekonomické rady farnosti mají vzadu za lavicemi nové číslo časopisu Oldin.