Pořad bohoslužeb v Holešově od 24.4. do 1. 5. 2016

Za + Jaromíra Chytila

Za + Jiřího Brázdila, + syna, rodinu Brázdilovu a Sehnalovu

svátek sv. Marka, evangelisty

Na poděkování za dar společného života

Za + rodinu Juráškovu a Oharkovu a duše v očistci

Za + Františka a Emílii Matulíkovy a živou rodinu

svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy

Za živou a + rodinu Mikuláškovu a duše v očistci

Za + manžela, rodiče, bratra a duše v očistci

Za rodinu Hillerovu

6. neděle velikonoční

Za + Hynka Vyňuchala a živou rodinu

Za Karla Beňu, jeho matku Anežku a duše v očistci

Za + Anežku Mrázkovou a živou rodinu

MARTINICE – za živé a + občany z Martinic

PŘÍLEPY – za živé a + občany z Přílep

Za + Josefa Navrátila a duše v očistci

• Při sbírce na křesťanská média jsme minulou neděli vybrali celkem 16 774,- Kč. Děkujeme farníkům z Martinic za dar 7 000 Kč a také nejmenovanému dárci za částku 2 000 Kč.
  • Ve středu od 15 hod. zveme všechny ochotné pomocníky na výzdobu májky. Prosíme, přijďte nám pomoct zdobit na farní zahradu. V 19 hod. na faře zkouška na stavění máje – prosíme muže o pomoc.
  • Ve středu v 19 hod. bude vzdělávání ve víře pro dospělé v domě U sv. Martina.
  • V pátek odpoledne se na náměstí bude konat stavění máje. Program začne už od 15 hodin, samotné stavění proběhne v 17 hod. Připraveno je občerstvení, atrakce pro děti, hrát bude Holešovská muzika. Náměstí budeme připravovat od 12 hod. Kdo by nám mohl s přípravou stanu a další věcí pomoci, bude velmi vítán.
  • V sobotu v 9 hod. bude žehnání cyklistům, koloběžkářům a motokolařům před farním kostelem.
  • V neděli při mši svaté v 9.30 hod. požehnáme rodičům, kteří očekávají narození dítěte.
  • Ti, kteří se přihlásili na národní pouť do Krakowa, prosíme, aby se do konce dubna dostavili do farní kanceláře zaplatit za tento zájezd a nahlásit další osobní údaje. Děkujeme.
  • Centrum pro rodinu ve spolupráci s Charitou zve děti od 4 do 10 let na týden letních aktivit od 25. do 29. července. Bližší informace na plakátku v předsíni kostela nebo u pracovnic Centra pro rodinu.
  • V neděli 8. května při mši svaté v 15 hod. přijme Pavel Michalec z Bořenovic jáhenské svěcení v našem farním kostele v Holešově z rukou Mons. Jana Baxanta, litoměřického biskupa. Na organizaci spojenou se svěcením můžete finančně přispět můžete ještě stále do kasičky mezi lavicemi. Prosíme opět šikovné hospodyňky, které by byly ochotné napéct na jáhenské svěcení koláčky, aby se přihlásily na faře. Předem děkujeme.
  • Vlastivědný kroužek a MKS Holešov zvou na přednášku církevního historika Tomáše Parmy na téma osobnost sv. Jana Sarkandra v souvislostech své doby. Přednáška se bude konat ve čtvrtek od 17 hod. v městské knihovně. Zároveň vás zveme na výstavu o Janu Sarkandrovi, která je umístěna na zámku v Holešově.
  • Společenství EDEN zve všechny děti od 6 do 15 let na letní křesťanský tábor, který se bude konat v Hoštejně na téma Star Wars. Bližší informace najdete na plakátku.