Pořad bohoslužeb v Holešově od 17.4. do 24. 4. 2016

Za + manžela, živou a + rodinu Skácelovu a Kozmínovu

Za živou a + rodinu Tichákovu a Fuksovu

Za živou a + rodinu Krajčovu, Hradilovu, Šoustalovu a duše v očistci

Za dar zdraví a ochranu Boží

Za + Věru Miklovou

Za + rodiče Sehnálkovy, živou a + rodinu a duše v očistci

Za + rodinu Kučerovu, Nedbalovu a Kopřivovu

svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka

Za + rodiče Paštěkovy a duše v očistci

5. neděle velikonoční

Za + Jarmilu a Oldřicha Navrátilovy a duše v očistci

Za živou a + rodinu Chytilovu

Za + Jaromíra Chytila

Za + Jiřího Brázdila, + syna, rodinu Brázdilovu a Sehnalovu

• Dnes je sbírka na křesťanská média. Všem dárcům upřímné Pán Bůh zaplať!
  • Centrum pro rodinu zve manžele na Modlitební večer, který se bude konat úterý od 18 hod. v kapli sv. Martina.
  • Ve středu od 15 hod. zveme všechny ochotné pomocníky na výrobu růžiček na výzdobu májky. Vyrábět začneme od 15 hod. v sále domu U sv. Martina. Prosíme, přijďte nám pomoct! Vršek budeme zdobit ve středu 27.4. od 15 hod. na farní zahradě.
  • Ve středu v 19 hod. bude mít setkání pastorační rada na faře.
  • Zveme mládež na tradiční putovní mši, kterou budeme společně slavit v pátek v kostele v Roštění v 18 hod. Pak bude připraveno malé pohoštění a hry na obecním úřadě.
  • V sobotu 30. dubna uzavřou církevní manželství v kostele v Blatnici pod Svatým Antonínkem Ing. Jiří Zlámal z Holešova a Ing. Alena Tesařová z Polešovic.
  • Na národní pouť do Krakova-Lagiewnik v sobotu 28. května máme ještě několik míst volných. Prosím, přihlaste se co nejdříve na faře. Cena zájezdu 750 Kč.
  • Zveme děti od 4 do 10 let na týden letních aktivit v týdnu od 25. do 29. července. Cena 1000 Kč za dítě. Bližší informace na plakátku v předsíni kostela nebo u pracovnic Centra pro rodinu.
  • V neděli 8. května přijme Pavel Michalec z Bořenovic jáhenské svěcení v našem farním kostele v Holešově z rukou Mons. Jana Baxanta, litoměřického biskupa. Aby se nám podařilo zajistit důstojný průběh celé slavnosti, včetně pohoštění hostů, prosím vás o příspěvek na tento účel.
  • Hledáme dobrovolníky, kteří by byli ochotni pomáhat ve farní knihovně s půjčováním knih. Prosím, přihlaste se na faře.
  • Ve středu 27. dubna bude v 19 hod. na faře zkouška na stavění máje – zveme muže všech věkových kategorií.